VÝSLEDKOVÁ LISTINA
14. Mistrovství západních Čech v silovém trojboji mužů a žen, Sokolov 4.2.2006
Za fotografie děkuji Pavlu Schauerovi!
Ženy do 56,0 kg
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
kat. |
VT |
1. |
Vendula Hrubá |
1983 |
52,1 |
TJ Baník Sokolov |
85 |
47,5 |
95 |
227,5 |
283,19 |
J |
III.VT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ženy do 60,0 kg
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
kat. |
VT |
1. |
Weberová Petra |
1983 |
56,1 |
TJ Baník Sokolov |
90 |
50 |
95 |
235 |
276,13 |
J |
bez VT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ženy do 67,5 kg
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
kat. |
VT |
1. |
Kladivová Pavla |
1984 |
66,8 |
TJ Kaučuk Kralupy |
130 |
75 |
150 |
355 |
365,05 |
J |
II.VT |
2. |
Zazvonilová Marcela |
1971 |
63,1 |
Sokol Klatovy |
80 |
47,5 |
120 |
247,5 |
265,49 |
|
III.VT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hodnocení klubů
p. |
klub |
celkem |
body |
1. |
TJ Baník Sokolov |
24 |
12,12 |
2. |
TJ Kaučuk Kralupy |
12 |
12 |
3. |
Sokol Klatovy |
9 |
9 |
|
|
|
|
Muži do 75,0 kg
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
kat. |
VT |
1. |
Hrubý Petr st. |
1952 |
74,8 |
TJ Baník Sokolov |
200 |
160 |
200 |
560 |
399,78 |
M2 |
II.VT |
2. |
Gubov Milan |
1966 |
74,4 |
TJ Rotas Rotava |
180 |
110 |
205 |
495 |
354,72 |
M1 |
III.VT |
3. |
Šula Jakub |
1983 |
71,2 |
TJ Spartak Chodov |
150 |
87,5 |
192,5 |
430 |
318,11 |
J |
bez VT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Muži do 82,5 kg
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
kat. |
VT |
1. |
Hrubý Petr ml. |
1977 |
81,8 |
TJ Baník Sokolov |
265 |
140 |
255 |
660 |
444,44 |
|
I.VT |
2. |
Kopal Radim |
1974 |
81,3 |
SK Factory Gym Litvínov |
172,5 |
140 |
200 |
512,5 |
346,4 |
|
III.VT |
3. |
Kondrt Jaroslav |
1987 |
80,3 |
SK Factory Gym Litvínov |
190 |
107,5 |
190 |
487,5 |
332,04 |
J |
III.VT |
4. |
Korbel Rudolf |
1977 |
80,4 |
TJ Spartak Chodov |
160 |
115 |
190 |
465 |
316,48 |
|
bez VT |
5. |
Konopásek Ladislav |
1964 |
81,1 |
TJ TZ Rakovník |
150 |
110 |
170 |
430 |
291,07 |
M1 |
bez VT |
6. |
Hodík Jaroslav |
1958 |
80,2 |
TJ Spartak Chodov |
105 |
85 |
165 |
355 |
241,97 |
M1 |
bez VT |
7. |
Pecher Petr |
1981 |
80 |
TJ Spartak Chodov |
120 |
80 |
140 |
340 |
232,12 |
|
bez VT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Muži do 90,0 kg
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
kat. |
VT |
1. |
Kubeš Zdeněk |
1977 |
88,7 |
Sokol Klatovy |
240 |
150 |
260 |
650 |
418,08 |
|
I.VT |
2. |
Mráz Ladislav |
1979 |
84,4 |
TJ Dobřany |
230 |
155 |
240 |
625 |
413,13 |
|
II.VT |
3. |
Kraft Jaroslav |
1970 |
87,7 |
TJ Hrádek |
197,5 |
170 |
230 |
597,5 |
386,64 |
|
II.VT |
4. |
Krákora Petr |
1973 |
88,5 |
TJ Dobřany |
205 |
130 |
242,5 |
577,5 |
371,1 |
|
II.VT |
5. |
Valena František |
1979 |
84,1 |
KST Dobříš |
210 |
120 |
245 |
575 |
380,88 |
|
II.VT |
6. |
Balogh Emil |
1983 |
85,5 |
TJ Baník Sokolov |
220 |
130 |
220 |
570 |
374,03 |
J |
III.VT |
7. |
Beránek Vladimír |
1982 |
87,8 |
Sokol Domažlice |
210 |
145 |
200 |
555 |
358,92 |
|
III.VT |
8. |
Pinkava Karel |
1983 |
85 |
Sokol Klatovy |
140 |
125 |
240 |
505 |
331,13 |
J |
III.VT |
9. |
Janeček Vlastimil |
1964 |
88,9 |
KST FC Bílina |
170 |
120 |
200 |
490 |
314,78 |
M1 |
bez VT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Muži do 100,0 kg
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
kat. |
VT |
1. |
Koza Zdeněk |
1972 |
97,1 |
SK Factory Gym Litvínov |
245 |
185 |
270 |
700 |
431,2 |
|
I.VT |
2. |
Janák František |
1975 |
99,7 |
KST FC Bílina |
242,5 |
190 |
242,5 |
675 |
411,28 |
|
I.VT |
3. |
Doležal Jiří |
1973 |
97,8 |
Sokol KLatovy |
180 |
205 |
215 |
600 |
368,46 |
|
II.VT |
4. |
Gregor Radek |
1973 |
99,3 |
TJ Spartak Chodov |
195 |
120 |
250 |
565 |
344,82 |
|
III.VT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Muži do 110,0 kg
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
kat. |
VT |
1. |
Vacek Aleš |
1976 |
109,9 |
KST Dobříš |
242,5 |
147,5 |
270 |
660 |
388,54 |
|
II.VT |
2. |
Šefl Pavel |
1973 |
108,9 |
TJ Hrádek |
205 |
175 |
235 |
615 |
364,14 |
|
III.VT |
3. |
Rau Norbert |
1971 |
101,6 |
TJ Rotas Rotava |
190 |
140 |
240 |
570 |
344,74 |
|
III.VT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Muži do 125,0 kg
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
kat. |
VT |
1. |
Lacina Jiří |
1969 |
120,8 |
LKM Plzeň |
240 |
202,5 |
272,5 |
715 |
410,41 |
|
II.VT |
2. |
Coufal Antonín |
1973 |
111,4 |
TJ Spartak Chodov |
220 |
175 |
237,5 |
632,5 |
370,83 |
|
III.VT |
3. |
Pavlíček Miroslav |
1963 |
115,4 |
TJ Kaučuk Kralupy |
230 |
160 |
222,5 |
612,5 |
355,56 |
M1 |
III.VT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Soutěže se zúčastnilo 29 mužů a 4 ženy. Nejlepší závodníci
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
body |
1. |
Hrubý Petr ml. |
1977 |
81,8 |
TJ Baník Sokolov |
444,44 |
2. |
Koza Zdeněk |
1972 |
97,1 |
SK Factory Gym Litvínov |
431,2 |
3. |
Kubeš Zdeněk |
1977 |
88,7 |
Sokol Klatovy |
418,08 |
|
|
|
|
|
|
Hodnocení oddílů
p. |
klub |
celkem |
body |
1. |
TJ Spartak Chodov |
40 |
9,8,7,7,5,4 |
2. |
TJ Baník Sokolov |
29 |
12,12,5 |
3. |
SK Factory Gym Litvínov |
29 |
12,9,8 |
4. |
Sokol Klatovy |
23 |
12,8,3 |
5. |
KST Dobříš |
18 |
12,6 |
6. |
TJ Hrádek |
17 |
9,8 |
7. |
TJ Rotas Rotava |
17 |
9,8 |
8. |
TJ Dobřany |
16 |
9,7 |
9. |
LKM Plzeň |
12 |
12 |
10. |
KST FC Bílina |
11 |
9,2 |
11. |
TJ Kaučuk Kralupy |
8 |
8 |
12. |
TJ TZ Rakovník |
6 |
6 |
13. |
Sokol Domažlice |
4 |
4 |
|
|
|
|
Soutěž talentů Západočeské oblasti
Juniorky |
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kladivová Pavla |
1984 |
66,8 |
TJ Kaučuk Kralupy |
130 |
75 |
150 |
355 |
365,05 |
2. |
Vendula Hrubá |
1983 |
52,1 |
TJ Baník Sokolov |
85 |
47,5 |
95 |
227,5 |
283,19 |
3. |
Weberová Petra |
1983 |
56,1 |
TJ Baník Sokolov |
90 |
50 |
95 |
235 |
276,13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junioři |
p. |
jméno |
naroz. |
váha |
klub |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kondrt Jaroslav |
1987 |
80,3 |
SK Factory Gym Litvínov |
190 |
107,5 |
190 |
487,5 |
332,04 |
2. |
Balogh Emil |
1983 |
85,5 |
TJ Baník Sokolov |
220 |
130 |
220 |
570 |
374,03 |
3. |
Beránek Vladimír |
1982 |
87,8 |
Sokol Domažlice |
210 |
145 |
200 |
555 |
358,92 |
4. |
Pinkava Karel |
1983 |
85 |
Sokol Klatovy |
140 |
125 |
240 |
505 |
331,13 |
5. |
Šula Jakub |
1983 |
71,2 |
TJ Spartak Chodov |
150 |
87,5 |
192,5 |
430 |
318,11 |
6. |
Pecher Petr |
1981 |
80 |
TJ Spartak Chodov |
120 |
80 |
140 |
340 |
232,12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Foto: Pavel Schauer
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|