Reklama:

Jak zefektivnit hubnutí
a udržet dosažené výsledky?

Ronnie.cz > Ostatní

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

S přicházejícím létem a dny plnými slunce odkládáme pomalu „nadbytečné“ vrstvy oblečení, počasí nás vybízí a volá k vodě, do plavek. Chceme vypadat dobře, zbavit se během krátké doby nějakého toho přebytečného tuku, který nám zůstal ještě po zimním období. U někoho vznikají nová předsevzetí, nová odhodlání pustit se do pravidelné sportovní aktivity, změnit svůj způsob stravování a celkově zlepšit životní styl. Výsledky pak na sebe zaručeně nenechají dlouho čekat! Na druhou stranu někteří z nás stále bez šance hledají onen „zázračný“ přípravek, který by všechnu práci udělal za nás, a to nejlépe ještě v co možná nejkratším termínu. Přípravek, který by, jednoduše řečeno, pomohl zhubnout přes noc. Ovšem jedinou zaručenou možností, jak svého cíle během určité doby dosáhnout, je splnění základní rovnice: kalorický výdej Vašeho těla musí být vyšší než kalorický příjem.

Podaří-li se tuto rovnici splnit, což zahrnuje právě úpravu našich stravovacích návyků a zařazení každodenní pohybové aktivity do našeho života, budeme vypadat a cítit se mnohem lépe. Budeme mít více energie a náš organismus bude správně fungovat. Je to jen a jen na každém z Vás.

Přesto Vás však nenecháme v boji s nadbytečnými kilogramy samotné. Nabízíme Vám tu nejlepší a nejefektivnější kombinaci doplňků výživy, kterou je Synephrine Inulin Liquid a Rescue Coffeinum od firmy Survival. Neudělají všechnu práci za Vás, ale podpoří Vaši aktivní snahu a přispějí k urychlení dosažení Vámi vytčeného cíle. Ptáte se, proč právě tato kombinace? Již od okamžiku, kdy byl Synephrine Inulin Liquid zařazen do prodeje, vyšvihl se na nejvyšší příčky mezi nejprodávanějšími suplementy.

Synephrine Inulin Liquid

Dvě přírodní látky působící efektivně na snižování nadváhy, a navíc ještě s příznivým účinkem na trávicí trakt, se spojily v novém, velmi oblíbeném výrobku Synephrine Inulin Liquid. Synefrin pocházející z kůry plodu Citrus aurantium zrychluje metabolismus, zvyšuje výkonnost, a tím napomáhá k rychlejšímu spalování tuků. V kombinaci s rostlinnou rozpustnou vlákninou, inulinem, tak navíc vzniká produkt s mimořádně pozitivními účinky na trávicí trakt. Inulin nejen že podporuje snižování hmotnosti, ale navíc zlepšuje zažívací mikroflóru, chrání proti zažívacím infekcím a snižuje hladinu cholesterolu v krvi a riziko vzniku nádorových onemocnění zažívacího traktu, především pak rakoviny tlustého střeva. Samozřejmě nechybí ani další látky účastnící se při redukci nadváhy, jako je L-karnitin, vitamín C či inositol, který působí jako antioxidant.

Rescue Coffeinum

Hledáte něco, co by zvýšilo Vaši bdělost, dodalo energii, nebo zvýšilo fyzický výkon? Jeden šálek kávy Vám již nestačí, nebo jej nemáte vždy k dispozici? Rescue Coffeinum Vám přináší řešení nejen do těchto situací. Kofein obsažený v praktických monodózách Vám nahradí celé 3 šálky kávy. Obsahuje totiž maximální povolené množství této látky, a to 200 mg. Díky praktickému balení jej tak můžete mít stále po ruce, ať už při dlouhých cestách autem, při náročném studiu, nebo během tréninku. Kofein navíc přispívá k mobilizaci tukových zásob. Pracující sval tak tuk využije jako zdroj energie.

Synephrine Inulin Liquid podpořený účinky kofeinu z Rescue Coffeinum Vám dodá jak potřebnou energii pro fyzicky i psychicky náročnou činnost, zvýší Vaši výkonnost, tak Vám zajistí maximální spalování tuků během Vaší sportovní aktivity, a navíc také zlepší imunitu díky podpoře trávicího traktu. Praktické balení, rychlá vstřebatelnost díky tekuté formě a ten nejlepší poměr nejúčinnějších látek - to vše Vám nyní přinášíme v cenově výhodném balíčku Synephrine Inulin Liquid a Rescue Coffeinum.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Cornero (23:36) • Klara: protoze je bodybuilding muj konicek tak obcas na serverech o cviceni narazim i n...
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
JitkaM (17:22) • Já si myslím, že s těmi soutěžemi je to hodně individuální... Obecně kategorie bikini f...
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Klára (16:49) • A kolik jich znáš, že tohle tvrdíš? A nebo jinak, po jaké době jsou schopni jezdit na s...
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Cornero (16:43) • ono za vse hovori uz to po jak dlouhe dobe cviceni dokazou bikni jezdit na republikove...
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Cornero (16:32) • Ja osobne jsem se svym vzhledem spokojeny i kdyz kazdej by chtel byt furt trochu vetsi...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra