Reklama:
CFM protein Extrifit v akci 2270 g + 1000 g!
Nejprodávanější protein v ČR nyní v extrémní akci! Vybírejte z 12 skvělých příchutí! Více zde.

Mgr. Adam Česlík

Na Ronnie.cz přispívá od listopadu 2012. Jeho články se zaměřují na nejnovější principy silového tréninku, změnu tělesné kompozice, dietní styly a psychologii sportu.

Je studentem Psychologie na Masarykově univerzitě v Brně, má trenérskou licenci a praxi v oblasti tréninku profesionálních sportovců, soutěžících na mezinárodní úrovni, také praxi jako manager fitness centra, je zakladatelem konceptu Performance Training a zakladatel blogu o silovém tréninku. Je také spolumajitelem Performance Power Center - centra pro zvyšování výkonu. Věnuje se výzkumu a ověřování toho, jak nejlépe dosahovat výsledků, ať již jde o nárůst svalové hmoty, tvorbu funkční síly, nebo shazování tuku.

Cvičí osm let a za tu dobu vyzkoušel tréninky z rozmanitých silových disciplín od vzpírání přes crossfit po gymnastiku na kruzích. Jeho koníčky jsou tréninkové sebeexperimenty, studium tréninkové problematiky, psychologie a teoretické fyziky.

Poslední články autora
celkem 12 článků

Mýtus o stravě (V.): Warrior Diet

Přečtěte si o tom, jak v mém výzkumu 67 odvážných lidí hladovělo proto, aby prokázali reálné účinky přerušovaného hladovění.

Performance Training
- videolog #1

V dnešním videologu se podíváme na použití gymnastických kruhů k budování svalové hmoty.

Performance Training
již brzy na Ronnie.cz!

Těšte se na netradiční cviky a tréninkové postupy, které pak můžete vyzkoušet v nově otevřeném tréninkovém centru Performance Power Center v Ostravě.

Nohy z oceli: 8+1 varianta
dřepů příznivých pro záda

Pokud Vám nevyhovují klasické dřepy, jistě uvítáte těchto devět alternativ, které můžete ve svém tréninku vyzkoušet.

Trénink muscle-upu pro sílu
a svalový objem (III.): pokročilí

V dnešním článku se už dostáváme k prvním striktním opakováním a následné nutné úpravě do stále obtížnějších variant. Pojďme na to!

Trénink muscle-upu pro sílu
a svalový objem (II.): začátečníci

Muscle-up se musíte naučit od těch nejnižších stupňů obtížnosti. V dnešním článku najdete první čtyři varianty tohoto cviku.

Trénink muscle-upu pro sílu
a svalový objem (I.): základy

Jak zvládnout tento nelehký cvik, aniž byste se kymáceli ze strany na stranu jako kus hadru ve větru?

Mýtus o stravě (IV.):
Zbavení se okovů

Jak se tedy definitivně oprostit od všech mýtů o stravě a jak správně dodržovat jednotlivé stravovací fáze, aby přinesly požadovaný efekt?

Mýtus o stravě (III.): Diety

Další pokračování článku, který Vám změní pohled stravu. Jak je to tedy s četností jídel, když chceme hubnout?

Mýtus o stravě (II.):
Objemový jídelníček

Druhý díl článku, který zboří všechny Vaše dosavadní pilíře. Jaké množství a kolik porcí denně tedy stačí, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků?

 
Nejčtenější články autora
za posledních: 30 dní | 60 dní | 1 rok | celkově
 


<< předchozí
1Jméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra