Reklama:
CFM protein Extrifit v akci 2270 g + 1000 g!
Nejprodávanější protein v ČR nyní v extrémní akci! Vybírejte z 12 skvělých příchutí! Více zde.

Antonín Koňařík

seznam autorůexterní redaktor

Na Ronnie.cz působí od července 2010. Jeho hlavním úkolem je přiblížit čtenářům armwrestling a veškeré dění okolo, případně občas zabrousí i mezi ostatní silové sporty.

Po absolvování lesnické školy v Hranicích se pracovně v různých funkcích po celou dobu věnuje svému oboru.

Soutěžení v armwrestlingu se věnoval 9 let a čtyřikrát se stal mistrem ČR. V současnosti cvičí už jen rekreačně a jeho hlavním koníčkem je chov loveckých psů.

Poslední články autora
celkem 7 článků

Svět armwrestlingu
- technika zápasu

Ve třetím díle seriálu si popíšeme, jak by měl vypadat zápasový úchop, a zmíníme několik dalších užitečných rad pro ty, kteří se chystají na závody.

Nedoceněné cviky (II.)

Opět pro Vás máme několik cviků, které jsou často opomíjené, ale které Vám mohou pomoci zlepšit výkonnost a sílu a vybudovat více svalové hmoty.

Prague Open Armwrestling
- reportáž a výsledky

Reportáž, výsledky, video a fotogalerie z prvního kola extraligy armwrestlingu.

Nedoceněné cviky (I.)

Některé cviky jsou v kulturistickém tréninku opomíjeny a přitom mohou přinést zajímavý efekt. V prvním díle článku se podíváme na silové přemístění, trh do polodřepu a silový výtah.

Prague Open Armwrestling

V sobotu 4. září 2010 odstartuje 1. extraligová soutěž v Praze novou pákařskou sezónu. Přijďte se podívat!

Svět armwrestlingu - trénink

Jaké cviky a metody lze použít v tréninku armwrestligu? V čem se pákařské provedení liší od klasického silového tréninku? O tom je druhá část seriálu.

Svět armwrestlingu
- základní informace

Přijměte pozvánku a vstupte s námi do nepříliš známého světa armwrestlingu. Že nevíte, co si pod tímto pojmem představit?

 
Nejčtenější články autora
za posledních: 30 dní | 60 dní | 1 rok | celkově
 


<< předchozí
1
další >>Jméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra