Reklama:

Návštěvnost serveru - ukázky

Na této stránce najdete ukázky jednotlivých služeb měřících návštěvnost tak, jak o nich pojednává náš článek o návštěvnosti webových stránek a možnostech jejího vyhodnocování (pro jeho zobrazení klikněte zde).


Služba NetMonitor

Nejlepší možný způsob měření a vyhodnocování návštěvnosti webových projektů v České republice. Používá-li webový projekt tento systém měření návštěvnosti, je to známka naprosté serióznosti, profesionality a férovosti.

Odkaz na domovskou stránku: www.netmonitor.cz


Služba Google Analytics

Druhá nejlepší možnost měření a vyhodnocování návštěvnosti webových projektů. Jedná se o mezinárodně nejpoužívanější systém s vysoce relevantními výsledky.

Odkaz na domovskou stránku: www.google.com/analytics


TopList

Velmi rozšířená služba měření návštěvnosti využívaná i malými projekty. Její výsledky mohou být relevantní a správné, na druhou stranu je možné je i zmanipulovat.

Odkaz na domovskou stránku: www.toplist.cz


Navrcholu

Rozšířená služba měření návštěvnosti využívaná i malými projekty. Její výsledky mohou být relevantní a správné, ovšem i zde je možná manipulace.

Odkaz na domovskou stránku: www.nv.cz


Měření vlastní službou

Níže následují grafické ukázky jednotlivých vlastních služeb, které mohou projekty užívat k měření své návštěvnosti. Uvedené údaje sice mohou být relevantní, avšak vzhledem k velmi snadné možnosti manipulace by v žádném případě neměly být prezentovány inzerentům při seriózních jednáních o spolupráci.
Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBehind the Pump - Branch Warren a Joh...
jr.e (22:39) • Nevím teda,ale technika Cviků u Branche a Johnniho je otřesná.,(hlavně co největší váhu...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (22:13) • To je jedna fotka podívej se zepředu málo hmoty zality břicho atd...... na mezinárodní...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Geolupos (16:21) • Vždyť vypadá dobře.... https://kulturistika.ronnie.cz/img/data/clanky/galerie_2011/29...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (15:46) • Sobotkovi chybí trošku soudnost! Nechápu co se tam ser..... zbytečná cesta
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Klára (08:24) • Dávat za příklad někoho z roku 2013 je chyba, tenkrát byly bikini o hodně jinde než teď...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra