Reklama:
Nové příchutě v prodeji!
100 % Whey Protein 2+1 ZDARMA🔥
Nová pistácie a jahoda + 5 dalších! Klikněte zde.

Bc. Jakub Remer, MBA

seznam autorůexterní redaktor

Redakci Ronnie.cz posílil svými odbornými články v září 2023. Přispívá především texty věnujícími se pohybovému aparátu, fyzioterapii a jejímu propojení s posilováním.

Fyzioterapii se věnuje již řadu let a neustále se vzdělává, aby v tomto rozvíjejícím se oboru nezaostal. Nejčastěji léčí bolesti páteře, kloubů a svalů, ať už vznikly po úraze, operaci, nebo jen přetížením či zablokováním. Rád pracuje nejen s profesionálními sportovci, ale i s běžnou populací. Je členem UNIFY (Unie fyzioterapeutů České republiky) a McKenzie Institute Czech Republic. Jeho hlavní pracovní zkušenosti zahrnují pozici fyzioterapeuta v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře, lektora a zkoušejícího na kurzech fitness instruktorů pro Fitness akademii Ronnie.cz a soukromou fyzioterapii v DreamFit DOCK. Z kurzů a technik rád využívá tyto metody: dynamická neuromuskulární stabilizace (DNS), mechanická diagnostika a terapie (MDT), akrální koaktivační terapie (ACT), měkké a mobilizační techniky, tejpování, flossing, IASTM.

Mimo práci se zajímá o témata zdravého životního stylu a dlouhověkosti (longevity). Jeho koníčky jsou různé sportovní aktivity, posilování, čtení, cestování, aktivity v přírodě.

Poslední články autora
celkem 1 článků

Flossing: Snadno využitelná metoda nejen pro sportovce

19. 09. 2023 • Jak funguje tzv. flossing a jaké jsou benefity omotávání kloubů či svalů pružnými latexovými páskami? Přinášíme pohled fyzioterapeuta.

2.653 čtenářů
 
Nejčtenější články autora
za posledních: 30 dní | 60 dní | 1 rok | celkově

Flossing: Snadno využitelná metoda nejen pro sportovce

Jak funguje tzv. flossing a jaké jsou benefity omotávání kloubů či svalů pružnými latexovými páskami? Přinášíme pohled fyzioterapeuta.

2.652 čtenářů
 


<< předchozí
1
další >>Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 166 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie