Protein Scitec + šejkr ZDARMA
Chuťově dokonalý 100 % Whey Protein Professional nyní v akci jen za 999 Kč - navíc šejkr ZDARMA! Výběr z 14 příchutí a 6 barev! Více zde.

Jiří Hrdlička

seznam autorůexterní redaktor | poslat vzkaz

Do redakčního týmu se začlenil začátkem roku 2017, zaměřuje se na články o závodech OCR (obstacle course racing), jako je Spartan Race, Predator Race, Gladiator Race, Army Run a další.

Již od útlého věku je velice všestranný a věnuje se mnoha sportům. Začínal jako většina kluků s fotbalem a hokejem, ke kterému se postupně přidalo karate, potápění, horolezectví, horská turistika a posilovna. Ve volném čase rád jezdí na kole, běhá, plave a letos propadl i kouzlu lyžování a běžkování. Ženit se sice nechce, ale má přítelkyni a krásnou 6letou dceru, které obě miluje.

Vystudoval obor truhlář a stavební průmyslovku s maturitou. Po nějaké době se osamostatnil jako OSVČ a založil prosperující firmu JH interiér zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na míru.

V roce 2015 vyhrál poukaz na půlmaraton v Praze, který mu změnil život a pohled na běh. Propadl běhání a překážkovému běhu. Jeho motem je „čím více překážek, tím lépe“. Má rád výzvy a posouvání svých hranic.

V roce 2016 založil sportovní tým Czech Extreme Team, pod nímž se účastní dalších závodů v OCR, a to nejen u nás, ale i v Evropě.

Poslední články autora
celkem 36 článků

Spartan Race (Lipno nad Vltavou) 2018 - pozvánka

Spartan Race přináší další z víkendů nabitých závody. Jakou variantu trati si zvolíte?

Reebok Speed TR Flexweave - jaké jsou nové univerzální boty do fitka?

Jestli vybíráte spolehlivé boty do posilovny, možná narazíte i na tyhle od Reeboku. Jaké jsou?

Spartan Race Super a Sprint (Kouty nad Desnou) 2018 - reportáž a fotogalerie

Proč být o víkendu pěkně doma v teple a pohodlí, když si můžete střihnout hned dva závody ve vlhku, zimě a větru?

Gladiator Race (Holice) 2018 - reportáž a fotogalerie

Skvěle zorganizovaný závod a řada nových překážek. Jaký byl poslední závod série Gladiator Race na vlastní kůži?

Spartan Race Super a Sprint (Kouty nad Desnou) 2018 - pozvánka

Vyrazte o víkendu 23. - 24. června do krásné kopcovité lokality na závod Spartan Race.

Gladiator Race (Holice) 2018 - pozvánka

Gladiator Race se ve dnech 15. - 17. června vrátí do Holic.

Predator Race Masakr (Monínec) 2018 - reportáž a fotogalerie

Jak se nese do sjezdovky padesátikilový pytel, když už máte za sebou dva závody z předchozího dne?

Predator Race Brutal a Dril (Monínec) 2018 - reportáž a fotogalerie

Predator Master Weekend, to jsou tři závody ve dvou dnech. Jaké byly první dva, které přišly na řadu hned v sobotu?

Monínec přivítá Predator Master Weekend - tři závody ve dvou dnech

Tradiční lokalita Monínec bude o nadcházejícím víkendu svědkem hned tří různých závodů ze série Predator Race.

Bahňák 2018 - reportáž a fotogalerie

Jaký byl letošní nejblátivější překážkový závod sezóny? Pokud jste se zúčastnili, možná se najdete na některých z více než 200 fotografií.