Reklama:
EXKLUZIVNĚ: Lean Whey Protein 1+1!
Od výrobce nejprodávanějších proteinů na světě. Více zde.

Bc. Klára Švaříčková

seznam autorůexterní redaktorka

Klára je součástí externího redakčního týmu od července 2022, zaměřuje se na články o výživě a tvorbu receptů.

Vystudovala Přírododvědeckou fakultu UK, nicméně ji pohltil její velký koníček fitness a zdravá výživa. Úspěšně absolvovala Fitness akademii Ronnie.cz a rozhodla se pomáhat lidem k lepší kondici jako osobní trenérka.

Její velkou láskou je jídlo, tvoří své vlastní zdravé recepty a radí svým klientům, jak se správně a vyváženě stravovat. Volný čas tráví aktivně se svojí rodinou. Mimo jiné pomáhá jako asistentka na outdoorových akcích pro Sportovní klub vozíčkářů Praha.

Poslední články autora
celkem 5 článků

Dneska vařím já: Šťavnatá kuřecí prsa s opečenými bramborami

23. 01. 2023 • Pokud Vám leze vysušené kuře s rýží i ušima, udělejte změnu a zkuste tenhle recept. Garantujeme Vám, že jste ještě nejedli takhle šťavnatá kuřecí prsa!

1.972 čtenářů

Dneska vařím já: Banánové sušenky s proteinem

09. 01. 2023 • Jestli jste milovníky proteinových sušenek, zkuste náš recept na domácí proteinovky! Jsou bez přidaného cukru, a navíc si je připravíte za pár korun.

2.589 čtenářů

Dneska vařím já: Novoroční čočkový salát

28. 12. 2022 • Jak na tradiční jídlo, které Vám v následujícím roce zajistí hojnost peněz? Vyzkoušejte novoroční čočkový salát, který má navíc skvělé nutriční hodnoty!

1.896 čtenářů

Dneska vařím já:
Vánoční speciál (X.)

22. 12. 2022 • Připravte si odlehčenější cukroví, které můžete bez obav nabídnout návštěvě, zvládne jej připravit i Vaše dítko a Vy se po něm budete cítit dobře.

2.759 čtenářů

Dneska vařím já:
Cuketový perník

29. 11. 2022 • Cuketa je ve fitness světě oblíbená obzvláště v období diety, to ale neznamená, že ji nemůžete použít i do objemové fáze. Krásně vláčný perník!

2.485 čtenářů
 
Nejčtenější články autora
za posledních: 30 dní | 60 dní | 1 rok | celkově

Dneska vařím já:
Vánoční speciál (X.)

Připravte si odlehčenější cukroví, které můžete bez obav nabídnout návštěvě, zvládne jej připravit i Vaše dítko a Vy se po něm budete cítit dobře.

2.759 čtenářů

Dneska vařím já: Banánové sušenky s proteinem

Jestli jste milovníky proteinových sušenek, zkuste náš recept na domácí proteinovky! Jsou bez přidaného cukru, a navíc si je připravíte za pár korun.

2.589 čtenářů

Dneska vařím já:
Cuketový perník

Cuketa je ve fitness světě oblíbená obzvláště v období diety, to ale neznamená, že ji nemůžete použít i do objemové fáze. Krásně vláčný perník!

2.484 čtenářů

Dneska vařím já: Šťavnatá kuřecí prsa s opečenými bramborami

Pokud Vám leze vysušené kuře s rýží i ušima, udělejte změnu a zkuste tenhle recept. Garantujeme Vám, že jste ještě nejedli takhle šťavnatá kuřecí prsa!

1.973 čtenářů

Dneska vařím já: Novoroční čočkový salát

Jak na tradiční jídlo, které Vám v následujícím roce zajistí hojnost peněz? Vyzkoušejte novoroční čočkový salát, který má navíc skvělé nutriční hodnoty!

1.896 čtenářů
 


<< předchozí
1
další >>Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 25 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie