Reklama:
Protein Scitec + šejkr ZDARMA
Chuťově dokonalý 100 % Whey Protein Professional nyní v akci jen za 999 Kč - navíc šejkr ZDARMA! Výběr z 14 příchutí a 6 barev! Více zde.

Milan Šádek

seznam autorůexterní redaktor | poslat vzkaz

Několik let působil jako šéfredaktor stránek Kulturistika.net a občas vypomáhal pro Ronnie.cz. V březnu 2011 začal na Ronnie.cz působit jako externí redaktor se zaměřením na videotréninky, reportáže a rozhovory.

V roce 2007 odmaturoval na zlínském Gymnáziu Lesní čtvrť a přesunul se do Brna, kde nyní studuje poslední ročník Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity se zaměřením na trenérství fitness. V roce 2010 získal licenci trenéra v trenérské škole Ronnie.cz.

Od 13 let se věnuje kulturistice, kde jako závodník získal dva dorostenecké tituly mistra ČR a je dvojnásobným juniorským vicemistrem světa v klasické kulturistice. Zkušenosti má i v bench-pressu, kde se v roce 2007 stal juniorským mistrem republiky. Své vědomosti a zkušenosti uplatňuje nejen jako trenér závodníků, ale i jako osobní trenér ve fitcentru.

Poslední články autora
celkem 8 článků

Arnold Classic Amateur 2013
očima Milana Šádka

Přinášíme Vám pohled Milana Šádka na soutěž Arnold Classic 2013.

Milan Šádek: Cesta na Arnold
Classic Amateur 2013 (III.)

Milan Šádek osobně pro čtenáře Ronnie.cz! Aktuální forma 11 dnů před soutěží Arnold Classic Amateur!

Milan Šádek: Cesta na Arnold
Classic Amateur 2013 (II.)

Milan Šádek osobně pro čtenáře Ronnie.cz! Aktuální forma!

Milan Šádek: Cesta na Arnold
Classic Amateur 2013 (I.)

Jak prožívá Milan Šádek poslední týdny předsoutěžní přípravy a jak vypadá jeho aktuální forma?

Mistrovství Evropy mužů, juniorů
a masters 2012 očima Milana Šádka

Jaké pocity provázely Milana Šádka při jeho startu na mistrovství Evropy mezi muži? Přečtěte si jeho zhodnocení celé soutěže!

Videotrénink: Jan Kubík

Přinášíme Vám další díl ze série videotréninků s osobnostmi kulturistiky. Tentokrát s čerstvým absolutním mistrem ČR a mistrem Evropy z roku 2005 Honzou Kubíkem.

Videotrénink: Dalibor Hájek

V prvním díle videotréninků s osobnostmi kulturistiky neuvidíte nikoho menšího než mistra světa z roku 2010 - Dalibora Hájka!

Mr. Triceps: videorozhovor
s MVDr. Liborem Minaříkem

Videorozhovor s legendární osobností Liborem Minaříkem, jedním z nejlepších kulturistů Československa, přezdívaným Mr. Triceps.

 
Nejčtenější články autora
za posledních: 30 dní | 60 dní | 1 rok | celkově
 


<< předchozí
1
další >>Jméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra