Reklama:

Návštěvnost serveru

Internetový magazín Ronnie.cz je nejčtenějším internetovým médiem se zaměřením na zdravý životní styl, fitness, kulturistiku, bojové a silové sporty v České republice. Na trhu působí již od roku 1999. V měsíci květnu 2014 jej navštívilo celkem 250.354 unikátních čtenářů, kteří zhlédli 6.873.753 stránek.

Níže na této stránce najdete podrobné statistiky pro jednotlivé měsíce, vysvětlení všech pojmů i další zajímavosti, které byste jako případní inzerenti (nejen) na našem serveru měli vědět.


Slovníček pojmů

V tomto odstavci najdete vysvětlení všech základních pojmů užívaných v souvislosti s návštěvnosti internetových stránek dle běžných standardů užívaných v České republice. Pochopení jednotlivých pojmů je pro inzerenty základem k tomu, aby investovali pouze do projektů skutečně úspěšných, jejichž čísla uváděná ve statistikách návštěvnosti nejsou vzájemně zaměněna.

Zobrazit slovníček pojmů.


Nezávislý ověřený audit

Jak webové stránky své statistiky návštěvnosti sledují? Dvojím způsobem: pomocí vlastních služeb a/nebo pomocí (různých) služeb externích společností. Pochopení rozdílů mezi jednotlivými službami je pro inzerenty klíčové, neboť případné rozhodování na základě čísel z nespolehlivých zdrojů může zcela zmařit jakoukoliv případnou investici.

Zobrazit možnosti měření návštěvnosti.


Statistiky návštěvnosti Ronnie.cz

Webový magazín Ronnie.cz využívá k zaznamenávání a vyhodnocování statistik návštěvnosti tři systémy:

  • 1) Měření vlastní službou - díky přesným interním systémům máme dokonalý přehled o návštěvnosti jednotlivých sekcích, o chování čtenářů i o jejich "putování" naším webem. Tato čísla jsou však pouze pro naše interní potřeby.

  • 2) Měření službou TopList - systém služby TopList využíval server Ronnie.cz jako jediný zdroj analýz návštěvnosti pro inzerenty do května roku 2007. V současnosti jej sice i nadále využíváme, veřejně však jeho výstupy neprezentujeme a nahradili jsme je kvalitnějšími výsledky ze služby Google Analytics.

  • 3) Měření službou Google Analytics - tento systém využíváme v současnosti.

Všechna čísla, která v souvislosti s naším serverem (pro období od května 2007 do současnosti) veřejně prezentujeme, jsou ze závěrů měření služby Google Analytics. Všem potencionálním partnerům samozřejmě nabízíme na vyžádání i přístup do přesných statistik na stránkách společnosti Google. Za všechny údaje vztažené k návštěvnosti a prezentované v rámci našich serverů neseme plnou zodpovědnost a díky užití jedné z nejlepších světově dostupných měřících služeb plně ručíme za jejich správnost.


Naše statistiky k Vašemu nahlédnutí

Kliknutím na odkazy níže zobrazíte podrobné statistiky návštěvnosti (založené na Google Analytics) serveru Ronnie.cz za uvedené měsíce. Statistické údaje za předchozí měsíc zveřejňujeme vždy nejpozději do 15. dne následujícího kalendářního měsíce na této stránce.

Uvedené statistiky se týkají pouze hlavního serveru Ronnie.cz, nezapočítávají tedy návštěvnost diskusního fóra ani internetových obchodů. Započítání návštěvnosti diskusního fóra a internetových obchodů do souhrnných statistik by vyvolávalo mylný dojem vyšší návštěvnosti, ze které by však případný inzerent nemohl jakkoliv profitovat.


Závěrem

Publikováním komplexních informací o měření návštěvnosti na této stránce jsme nechtěli poškodit žádné provozovatele konkurenčních webových projektů, pouze jsme chtěli upozornit na možnost snadného manipulování s čísly i záměrného prezentování chybných výsledků. Přiměla nás k tomu mimo jiné i zkušenost, kdy nejmenovaný český server publikoval svým inzerentům návštěvnost nad 5.000 čtenářů denně, reálně však ve stejný okamžik zaznamenával necelých 700 denních unikátních návštěvníků. Někteří inzerenti samozřejmě tuto lež prohlédli, bohužel v mnoha případech až poté, co na serveru investovali desítky tisíc korun do zcela zbytečných kampaní, které v konečném důsledku vidělo jen mizivé procento původně očekávaných lidí.


Při psaní tohoto článku byly využity následující zdroje:Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 51 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra