Zdeněk Mühlhauser

seznam autorůexterní redaktor

Redakční tým posílil v květnu roku 2018, zaměřuje se na oblast strongman, z níž přináší nejen reportáže ze soutěží, ale také články o tréninku, výživě i strongmanských osobnostech.

Zdeněk vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze (obory Procesní inženýrství a management podniku a Energetika). Nyní je zaměstnán jako Purchase and Product Manager.

Sportu se aktivně věnuje už od malička, kdy začínal závodně s atletikou, házenou a stolním tenisem. Na střední škole přidal basketbal, kde byl jedním z členů školního týmu a stejně jako v atletice školu úspěšně reprezentoval. Během studia na gymnáziu se dostal také k fitness, které ho chytlo natolik, že u něj zůstal až doposud. V současné době se Zdeněk věnuje strongman sportu, kde i aktivně závodí, a občas si jde zahrát tenis, kterému se věnuje už několik let a který má stejně jako strongman sport velice rád. Díky své vášni pro fitness, silové sporty a sport jako takový se stal jedním z reportérů Ronnie.cz dokumentujících strongman závody.

Poslední články autora
celkem 15 článků

EVLS Fitnema Strongman Cup 2018 - reportáž a fotogalerie

Sezóna strongmanů vyvrcholila posledním závodem profíků, který byl součástí prestižní akce EVLS Prague Showdown. A byla to pořádná řežba.

3.757 čtenářů

Strongman Opava 2018 - reportáž a fotogalerie

V Opavě proběhlo poslední kolo České strongman ligy, kde se bojovalo o všechno... Více v reportáži! Více než 200 fotografií!

2.909 čtenářů

Strongman Olomouc 2018 - reportáž a fotogalerie

Ani zlomený malíček na noze nezabránil ukořistění prvního triumfu... Více se dozvíte v reportáži! Téměř 300 fotografií!

3.522 čtenářů

Strongman Opava 2018 - pozvánka

Poslední kolo poháru strongmanů, kde se bude bojovat o všechno... To musíte vidět!

2.520 čtenářů

Strongman Praha 2018 (do 105 kg) - reportáž a fotogalerie

Dopolední kategorie do 105 kg byla řežbou, dokonce i se zahraniční účastí. Téměř 100 fotografií!

4.728 čtenářů

Strongman Praha 2018 - reportáž a fotogalerie

Závody v Praze byly hrozný masakr a celou bitvu rozhodl strhující finiš... Více v reportáži! Více než 200 fotografií!

3.444 čtenářů

Strongman Olomouc 2018 - pozvánka

Strongmani poprvé v Olomouci. Předposlední kolo poháru a boj o body a celkové umístění vrcholí.

2.796 čtenářů

Strongman Praha 2018 - pozvánka

Již tuto sobotu se v Praze uskuteční 6. kolo poháru strongmanů. Kdo si z Prahy odveze cenné body do celkového žebříčku?

2.422 čtenářů

Šumavský Strongman 2018 - reportáž a fotogalerie

Klání na Šumavě ovládl domácí "Grizzly", který neponechal nic náhodě... Více se dočtete v reportáži!

5.169 čtenářů

Strongman Uherské Hradiště 2018 - reportáž a fotogalerie

První ročník strongman závodů v Uherském Hradišti ovládli nováčci v poháru. Více se dozvíte v reportáži!